בניית סאונה לבית ולחצר – סאונה יוקרתית בהתאמה אישית

סאונה ביתית

סאונות בעלות שלדות מתכת באיכות גבוהה ביותר

סאונה בעלת שלדת מתכת – הפתרון הטוב ביותר לבית הפרטי!

ביתית סאונות יוקרתיות בכל גודל וסוג על פי מידה החלל ועל פי התאמה אישית העדפות העיצוב של הלקוח

סאונה בעלת שלדת מתכת

בהשוואה להתקנת סאונה בתוך הבית

סאונה ביתית שכזאת מוקמת בחוץ על חלקת אדמה נפרדת
ואתם לא מאבדים חדר אחד בבית.

סאונה ביתית

בהשוואה לבניית מבנה קבע לסאונה

הסאונה בעלת שלדת מתכת תמיד ותמיד תוכל לזוז איתכם.
אם אתם עוברים למקום מגורים חדש תהיה האפשרות לקחת את הסאונה איתכם.

בניית סאונה לבית ולחצר

חיסכון בזמן

בסאונה המוצעת על ידינו ניתן להתחיל להשתמש מיד עם סיום הקמתה להבדיל ממבנה קבע לסאונה שחייב כשנה לצורך ההתייצבות. במקרה של סאונה בעלת שלדת מתכת אין צורך בכך הודות למשקלה הקל.

ביתית סאונות יוקרתיות בכל גודל וסוג על פי מידה החלל ועל פי התאמה אישית העדפות העיצוב של הלקוח

חיסכון בכסף

הוצאות להכנת קרקע והנחת יסודות הינן מינימליות כי אין צורך לבנות משהו קבוע וכבד בשימוש בהשקעה גדולה. להקמת סאונה יבשה בעלת שלדה יספיק יסוד עמודים או פשוט יסוד רדוד.

ביתית סאונות יוקרתיות בכל גודל

3 סיבות המבטיחות את 20 שנות השירות של הסאונה BALI המוצעת על ידינו

חומרים איכותיים

אנחנו לא רודפים אחרי מה שנקרא "בזיל הזול". אנו משתמשים אך ורק בחומרים  באיכות הגבוהה ביותר, חומרים שכבר הוכיחו את עמידותם לאורך ימים, חומרים שאנו בטוחים בהם 100 אחוז.

הסאונה BA-LI

התקנה מקצועית

כל אנשי צוות הרכבה אצלנו הינם מומחים ברמה גבוהה כל אחד בתחומו והודות לכך הסאונות שלנו מותקנות לתפארת.

ניסיון רב שנתי

הודות לניסיון שכזה אנו יודעים היטב איך להבטיח שהסאונה שתרכשו אצלנו תהיה נוחה, פרקטית ותנעים את הזמן לא רק לכם אלא גם לילדיכם ואולי גם לנכדיכם.

הסאונה BA-LI סאונות באיכות טובה

וכך אתם תקבלו סאונה ברמת האיכות הגבוהה ביותר במחיר הסביר ביותר!

אנו עושים סאונת שלדה מכל הלב למען הבריאות והתענוג שלכם!

סאונה ביתית

ברוכים הפונים אלינו!

נכון שיש סאונות בעלות שלדות מתכת שמחירן נמוך – נכון גם שמראיתן החיצוני מפתה מאוד, אך הסאונות כאלה עלולות להתפרק תוך 2 – 3 שנים לעומת הסאונה שאנו מציעים לכם  אשר תשרת אתכם 25 שנים ואף יותר.

אתם תשתמשו בה עם כל המשפחה ותארחו בה חברים אשר גם הם יהנו מיתרונותיה הבריאותיים ומהבילוי בה.

התוצאות יצדיקו את עצמן.

סאונת BALI  תהיה הגאווה שלכם!

סאונת BALI בעלת שלדת מתכת –אצלנו אתם מקבלים יותר!

תוקף האחראיות – 5 שנים!

טיפול לאחר גמר האחראיות !

יעוץ בכל הנושאים הקשורים בסאונה - חינם אין כסף!

סאונת BALI בעלת שלדת מתכת –אצלנו אתם מקבלים יותר!

תשאירו את מספר טלפון שלכם כבר עכשיו והמומחה שלנו יענה על כל שאלותיכם כמובן בחינם אין כסף.

איך לקבל סאונה של BALI

תעשו את הזמנתכם כבר עכשיו.
אנו מתקשרים אליכם בחזרה, דנים בכל הפרטים וסוגרים את העסקה.
אתם משלמים תשלום חלקי מראש.
אנו מביאים את הציוד, מתקינים את הסאונה על חלקת האדמה שלכם ומחברים חשמל ומים.
ואתם מתחילים ליהנות מן הסאונה החדשה והמצוינת שלכם!

Balisauna – סאונה יבשה ביתית ברמה הגבוהה ביותר

בשוק הסאונות בישראל ובמדינות אחרות, תוכלו להיחשף לסאונות ביתיות להן שלדת מתכת במחיר נמוך. לצד אותו מחיר ומראה חיצוני מפתה ומושך את העין, בחלק ניכר מהמקרים מדובר על סאונות בעלות בסיס חומרים זול, אשר יוביל לכך שבתוך שלוש שנים אותן סאונות יתפרקו לנגד עינכם, כשכל ההשקעה הכספית תרד לטמיון.

אנו ב-balisauna עושים שימוש בחומרי ברזל איכותיים ועמידים. כאלו שיבטיחו לכם סאונה ביתית יבשה בעלת עמידות של 25 שנים ואף יותר מכך.

לקוחות בישראל הנהנים כיום מסאונה יבשה של balisauna רואים בה מוצר בו הם גאים ומשוויצים. מוצר הכולל אחריות לשלוש שנים ומערך טיפול מקיף הניתן ללקוחותינו גם אחר תום תקופת האחריות.

לצד שירות מקיף של בנייה והתקנת סאונות יבשות ביתיות על פי הזמנה, אנו ב-balisauna מעניקים שירותי ייעוץ רחבים בכל הנוגע לעולם הסאונות, זאת תוך מתן ייעוץ לחברות המעוניינות לשלב סאונה במסגרות שלהם ועד אנשים פרטיים המעוניינים לשלב בביתם או בחצר שלהם סאונה יבשה.

פרטי הקשר השונים באתר האינטרנט שלנו יאפשרו לכם ליצור קשר עם המומחים שלנו ולקבל מהם מענה לכל שאלה ללא כל עלות.

מעוניינים להתקין סאונה יבשה ביתית מבית balisauna?

ביצוע הזמנה של סאונה ביתית מתחיל מדו שיח מולנו ובו נסגור את כל הפרטים הטכניים ושאר פרטי העסקה.

בהזמנה של סאונה ביתית תוכלו ליהנות מפריסת תשלומים נוחה. כזו שתאפשר לכם לשלם חלק מהסכום מראש ולהשלים את השאר לאחר התקנת הסאונה בבית או בחצר שלכם. אנו, בכל אופן, נדאג להגיע עם הציוד הנדרש, להתקין את הסאונה ולחברה למערכות המים והחשמל.

סאונה יבשה ביתית בחצר

סאונה יבשה בחצר מהווה אפשרות נהדרת בלא מעט בתים בישראל. את הסאונה בחצר נמקם על גבי חלקת אדמה נפרדת שאותה נכין מראש, תוך התחשבות בפרמטרים אחרים. כאלו שיאפשרו לסאונה שלכם להשתלב בחצר וזאת מבלי לפגוע בהנאה שאותה חצר סיפקה לכם בטרם שולבה בה הסאונה.

שילוב של סאונה בחצר מאפשרת לכם בעצם להרוויח חלל סאונה מבלי לאבד חלל משמעותי בתוך הבית שלכם. לצד זאת, התקנת סאונה יבשה ביתית של balisauna תאפשר לכם, במידה ותעברו דירה, להעביר את הסאונה בחצר לבית החדש שלכם, כשגם כאן המומחים של balisauna יוכלו להעניק לכם שירותי הובלה והתקנה מחדש ברמה הגבוהה ביותר.

סאונה יבשה ביתית בחצר – הבחירה שחוסכת בזמן ובהוצאות

הסאונה היבשה בחצר של balisauna תשמש אתכם מיד לאחר התקנתה וזאת להבדיל מהתקנה של סאונות בתוך מבנים, כשבאלו יש צורך להמתין מספר חודשים עד להתחלת השימוש.

לצד ההנאה המיידית בבחירה של סאונה יבשה בחצר, מדובר בחיסכון משמעותי ורחב בהוצאות. שילוב של סאונה יבשה בחצר, לעומת שילובה בתוך הבית, כולל הוצאות מינימליות, לבטח כשמדובר בהקמת התשתית.

סטנדרט גבוה הכולל שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים

אנו ב- balisaunaרואים לנגד עיננו את החשיבות הרבה בשימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים וכאלו שעמדו במבחנים בטיחותיים מחמירים ובתקנות הבטיחות בישראל ובמדינות מערביות נוספות.

שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים הופכים את balisauna לחברה ייחודית ויוצאת דופן בין החברות המתקינות סאונות יבשות בישראל, כשאותם חומרי גלם מהווים חותמת לאיכות בלתי מתפשרת של balisauna בעבור מוצר שאמור לשמש את לקוחות החברה במשך שנים רבות.

ביצוע התקנה מקצועית

היבט נוסף וחשוב ב- balisaunaנוגע גם להתקנת הסאונות, בין את מדובר על התקנה מורכבת של סאונה בתוך חלל הבית ובין אם מדובר על התקנה של סאונה בחצר.

התקנה של סאונה כוללת תהליך מורכב שבו נדרשת הכנה מדויקת ומוקפדת. כזו שתאפשר התקנה נטולת בעיות תוך שילוב הסאונה החדשה בסינרגיה מושלמת עם שאר מערכות המים והחשמל של הבית.

ב- balisaunaתמצאו צוותי הרכבה מקצועיים להם ניסיון וידע מקצועי רחב בכל הנוגע להתקנה מאפס של סאונות. צוות שיגיע אליכם ויבחן מקרוב את כלל המאפיינים החשובים וזאת בכדי להעמיד עבורכם את הסאונה במקום אידיאלי, נוח ונעים.

ייצור ובניית - סאונה ביתית

בניית סאונה בהתאמה אישית - סאונה יוקרתית לבית ולחצר

סאונה ביתית יבשה יתרונות

רבים מלקוחותינו מבינים כיום כי סאונה ביתית אינה מהווה מוצר מותרות בלבד, כשאצל לא מעט ישראלים שילוב של סאונה יבשה הפך להכרח של ממש. לאורך השנים מחקרים רבים הצביעו על היתרונות והתרומה שיש לסאונות היבשות על בריאותנו.

אנו ב-balisauna מדגישים בפני לקוחותינו את החשיבות בשימוש בסאונה כמעט בכל גיל, לבטח עבור מי שעוסק בפעילות ספורטיבית ענפה ביומיום. לצד זאת, חשוב להזכיר כי לפני השימוש בסאונה יבשה, חשוב ליידע את הרופא שלכם וליישם את הוראותיו בכל הנוגע לאופן ותדירות השימוש.

השפעה חיובית על לחץ הדם

הסאונה ידועה ככזו התורמת להשפעות חיוביות בכל הנוגע ללחץ הדם. שימוש בסאונה מרחיב את כלי הדם ובכך מוריד את לחץ הדם. מחקרים רבים לאורך השנים בחנו לעומק את תרומת הסאונה לאלו הסובלים מלחץ דם גבוה.

כתב העת Health Science Reports פרסם בדצמבר 2021 מחקר שבחן את ההבדלים בין אוכלוסיות להן סיכון למחלה קרדיווסקולרית (קבוצת מחלות לב וכלי דם) המשלבות פעילות אירובית יחד עם רחצה בסאונה, לצד אלו עם אותו סיכון קרדיווסקולרי שעשו שימוש בסאונה ללא פעילות אירובית מקדימה.

מטרת המחקר הייתה לבחון האם אוכלוסיות בעלות רקע קרדיווסקולרי, להן אין יכולת לשלב פעילות אירובית, יכולים ליהנות מההשפעות החיוביות שיש לסאונה על לחץ הדם. תוצאות המחקר הראו כי השימוש בסאונה עבור אותה אוכלוסייה המוגבלת בפעילות אירובית, מהווה אפשרות משמעותית עבורם בהורדה של לחץ דם גבוה ומהווה אף גורם המאפשר לאותם משתמשים שליטה על לחץ הדם לאורך זמן.

מחקר נוסף בתחום, פורסם בכתב העת Journal of Human Hypertension ובחן את השפעת השימוש בסאונה על פרמטרים הנוגעים לתפקוד הלב וכלי הדם, תוך התמקדות בשינויים הנוגעים בנוקשות העורקים (תופעה הנוצרת בהזדקנות ומובילה לסיכון מוגבר להופעתם של אירועים קרדיווסקולריים שונים).

המחקר כלל בתוכו כ-102 משתתפים (56% גברים, 44% נשים) שגילם הממוצע היה 51 ותשעה חודשים להם סיכון קרדיווסקולרי אחד לכל הפחות. המסקנה המרכזית במחקר קבעה כי שהייה בסאונה במשך 30 דקות בכל פעם הובילה להשפעות מועילות כנגד תופעת נוקשות העורקים, זאת לצד השפעות חיוביות אחרות בכל הנוגע ללחץ הדם.

סאונה מגינה נגד דמנציה?

מחקר שפורסם בדצמבר 2020 בכתב העת Preventive Medicine Reports בחן האם שימוש בסאונה מפחית לאורך השנים את הסיכון לדמנציה.

המחקר כלל מעקב של 39 שנים והתבסס על 13,994 נבדקים (גברים ונשים) בגילאים 30 עד 69 ומסקנתו הבולטת קבעה כי שימוש תדיר בסאונה (9 עד 12 פעמים בחודש) מספק הגנה כנגד תופעות של דמנציה.

שימוש בסאונה למניעה וצמצום של סרקופניה

סרקופניה (Sarcopenia) מוכרת כמצב בו מתרחש איבוד מואץ של כוח ומסת השרירים, בין אם כתוצאה מגילם המבוגר של קשישים ובין אם בשל מחסור פעילות גופנית, חסרים תזונתיים, אירועים טראומתיים שחווה גופנו ומחלות שונות.

סקירה של מחקרים שעסקו בתרומה הרחבה שיש לסאונות על בריאותנו שפורסמה בכתב העת Experimental Gerontology באוקטובר 2021, הצביעה על כך כי שימוש בסאונה יכול למנוע מצבים של סרקופניה אצל מבוגרים, זאת לצד תרומת הסאונה לשימור מסת השריר ואף ביכולת לגרום לגופנו לחקות תגובות פיזיולוגיות חיוביות לצד תגובות הגנתיות שהגוף מייצר בעת פעילות גופנית.

שיפור הרשתות העצביות במוח וביצועי עיבוד קוגניטיבי

מחקר נוסף, שפורסם בינואר 2019 בכתב העת International Journal of Hyperthermia , ביקש לבחון את השפעת הסאונה על הרשתות העצביות במוח לצד בחינת ביצוע של עיבוד קוגניטיבי.

המחקר כלל בדיקה של 16 גברים צעירים סביב גיל 24, ובו נמצא כי ההתאוששות לאחר שהות בסאונה, עבור אותם גברים צעירים, הובילה להרפיה של הרשת העצבית במוחם ולעלייה בעיבוד הקוגניטיבי למול משימות להם נדרשו.

כפי שניתן לראות, המחקר אודות התרומה הרחבה שיש לסאונות חי ובועט ומדגים בעצם כיצד הסאונות, שעדיין נתפסות אצל רבים כמוצר מותרות, מהווים בעצם מוצר נצרך עבור מי שעוסק בפעילות ספורטיבית ענפה וקשישים הסובלים מבעיות קרדיווסקולרית שונות.

אנו ב- balisaunaמברכים אודות העובדה כי קיים מחקר רפואי רחב היקף, המקבל במה בכתבי העת המובילים בעולם, בכל הנוגע לתרומה של הסאונות היבשות לבריאותנו.

אנו מקווים כי המאמר שלפניכם יגרום לכם לבחון האם יש ושילוב של סאונה ביתית מהווה מהלך מתבקש עבורכם. כזה שיתרום, בראש ובראשונה, לשמירה על בריאותכם ובמניעה של מצבים בריאותיים אחרים בעתיד.