דלת סאונה מחיר מחיר: טווח מחירים החל מ 1.400 ש"ח

דלתות זכוכית מחוסמת לסאונה

רבים מלקוחותינו המתעניינים בשילוב של סאונה ביתית בחצר, מופתעים לטובה מהשילוב יוצא הדופן של סאונות הכוללות דלת זכוכית. שילוב של דלתות אלו מאפשר לאותן סאונות מעוצבות להיראות כמזמינות ונעימות יותר וזאת מבלי לוותר על איכות הסאונה, בטיחותה ותפעולה היומיומי.

אנו ב"בא לי סאונה" גאים להציג ללקוחותינו קטלוג מגוון של סאונות ביתיות יבשות הכוללות דלת כניסה מזכוכית מחוסמת. השימוש בזכוכית מחוסמת לסאונות מהווה שינוי משמעותי בענף, כשרבים רואים בתוספת של דלת זכוכית פן עיצובי משמעותי. כזה שהוביל לא מעט מתרחצים בישראל ובעולם לשלב סאונה בבית או בחצר שלהם.

"בא לי סאונה" מייבאת את דלתות הזכוכית המחוסמת ממפעלים בסין, תוך שימת דגש על דלתות זכוכית מחוסמת איכותיות העומדות בתקנים המחמירים הנוגעים לבנייה בטוחה של סאונה ביתית. לצד זאת, אנו ב"בא לי סאונה" מקפידים הקפדה יתרה בייבוא של זכוכיות מחוסמות למפעלינו, כשזכוכית זו עומדת בתקן 938 המחמיר של מכון התקנים הישראלי (תקן 938 – מידע חלקי).

מהי בעצם זכוכית מחוסמת?

סבירות גבוהה כי את צמד המילים "זכוכית מחוסמת" שמעתם כבר במקומות שונים. מדובר בחומר שהפך מבוקש בלא מעט תעשיות שונות, לצד תעשיית הסאונה בעולם, כשלו מספר מאפיינים איכותיים שחשוב להכיר.

זכוכית מחוסמת הינה זכוכית שעברה תהליך של חימום מדורג המגיע לטמפרטורה שנעה בין 600 ל-620 מעלות צלזיוס ולאחריו תהליך קירור מהיר בלחץ של מספר שניות. אותו תהליך קירור "מפוצץ" את פני הזכוכית מחרירים שנוצרו במיקומים שונים ודואג לקרר יותר של החלקים החציוניים של הזכוכית לעומת אלו הפנימיים, מה שמוביל בסופו של דבר לתהליך של דחיסת החלק החיצוני בזכוכית, הזוכה, בשל כך, לאותן תכונות חזקות ועמידות.

תהליכים אלו מובילה לחיזוק הזכוכית עד פי ארבע יותר מזכוכית רגילה. חוזק זה מוביל לכך שאותה לא תשבר בקלות, כפי שיכול לקרות לזכוכיות רגילות. בתוך אותו תהליך, המתבצע במפעלים המתמחים בייצור זכוכיות אלו, מבצעים בדיקה לאיתור פגמים בזכוכית, הן לפני תהליך החימום והקירור ולאחריו. בדיקות אלו מדגישות כי אותן זכוכיות מגיעות בסופו של דבר ללקוחות, כשהן אמורות להבטיח את יעילותן.

במידה וזכוכית מחוסמת נשברת, גם אז יהיה מדובר במקרה שיצמצם את האפשרות לפגיעה באנשים שנמצאים בסמוך לה, וזאת בשל העובדה כי אותה זכוכית תישבר לכדי רסיסים קטנים שאינם חדים. בעבור האפשרות של הצבת סאונות בחצר, בהחלט מדובר בחדשות נהדרות ללקוחות ישראלים רבים שחששו כי שילוב של דלת זכוכית מהווה סכנה בימים של רוחות סוערות.

לצד השימוש הרחב בזכוכית מחוסמת עבור סאונות ביתיות, ניתן לראות שילוב שלה גם כמעקים למדרגות פנימיים של בנייני משרדים, כשזו מעניקה מראה נקי ויוקרתי, בעבור חיפויי קיר באמבטיות ובאופן טבעי כדלתות גם במקלחונים.

זכוכית מחוסמת? שקוף כמה שזה נהדר

לאחר שהבהרנו עד כמה זכוכית מחוסמת עמידה וחזקה, חשוב להצביע על היתרונות בכך שיש לנו האפשרות ליהנות מסאונה בעלת פתח יוקרתי המאפשר בעצם לרוחצים בסאונה לראות את המתרחש בחוץ (גם בעת עננת האדים) וגם לאלו מבחוץ המעוניינים להצטרף לחלל הסאונה בשלב כזה או אחר.

למול העובדה כי הסאונות, שאנו ב"בא לי סאונה" מתקינים, ממוקמות בחצרות ואף על גבי דקים ומרפסות, הופכות את הסאונות עם דלתות הזכוכית לחלל ממנו נשקף נוף של חצר הבית ובמקרים רבים גם נוף של טבע עוצר נשימה. כך, בעצם, רבים מלקוחותינו כיום נהנים מסאונות בהן דלתות זכוכית, כשמבעד לאותן דלתות הם יכולים ליהנות משקיעה יוצאת דופן בשעות הערב.

שקיפות הסאונות בחצר, באמצעות אותן דלתות זכוכית מחוסמות, מאפשרות ליותר ישראלים ליהנות מסאונות, כשאלו המתקשים להתנהל ולשהות במקומות סגורים, רואים בסאונה שקופה חלל נעים ובטוח יותר.

במסגרות רפואיות, העושות שימוש בסאונות לצרכים טיפוליים שונים, כפי שנגענו בכתבה אחרת שלנו, היכולת לשלב סאונה עם דלתות זכוכית אפשרה למטופלים רבים לראות בסאונה חלל בטוח ונעים יותר התורם להם ברמה הפיזית והנפשית לאורך זמן.

הזמנת זכוכית מחוסמת בהתאם למידות הסאונה

לנו ב"בא לי סאונה" חשוב להבהיר כי ביכולתם ליהנות משילוב של זכוכית מחוסמת בהתאם לגודל הסאונה שאותה אתם רוצים לשלב בחצר הבית שלכם. בתהליך העבודה שלנו, הכולל ביקור בבית ובחצר שלכם, נוכל להתרשם מהשטח שהקצתם למיקום הסאונה וכך נוכל לקבל מידות מדויקות בכל הנוגע לשילוב של זכוכית מחוסמת, בין אם כדלת כניסה ויציאה של הסאונה או בין אם בחרתם לשלב זכוכית כזו גם כדפנות הסאונה.